Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

YÖNETİM KURULUMUZ GÖREV DAĞILIMI YAPTIYÖNETİM KURULUMUZ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Karatay Termal 1922 Konyaspor’umuzda yapılan olağan genel kurulun ardından yönetim kurulumuz bugün akşam ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Buna göre, Başkanımız Mustafa Çalıcı idaresinde yönetim kurulumuzun görev dağılımı şu şekilde oluştu...
BAŞKAN  :  MUSTAFA ÇALICI
İKİNCİ BAŞKAN: FEVZİ TEZCAN
BAŞKAN VEKİLİ :  OKTAY ERKEK
BAŞKAN YARDIMCISI: CENGİZ DAĞDEVİREN
GENEL SEKRETER: HASAN CANKILIÇ
AS BAŞKAN: RIFAT ÇENESİZ
AS BAŞKAN: MURAT ERDOĞDU
AS BAŞKAN: HALİL BÖLÜKBAŞI
GENEL SAYMAN: HÜSEYİN SEZEN
ALT YAPI SORUMLUSU: HALUK GÜMÜŞ
ALT YAPI SORUMLUSU: ABDULLAH ASLAN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ: ALİ GÜVEN COŞKUN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ: MUSTAFA KÜÇÜKSÖKER

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Karatay Termal 1922 Konyaspor’umuzun yeni başkanı Sayın Mustafa Çalıcı, “Bizlerden önce bu görevi layıkıyla yerine getiren Zahir Renklibay ve yönetimine teşekkür ederiz.Bu bir bayrak yarışıdır, bizlerde yönetimimiz olarak bu bayrağı en iyi şekilde ve layıkıyla taşımak istiyoruz. Dolayısıyla bu görevi bize tevdi eden İttifak Holding Konyaspor Başkanımız Sayın Hilmi Kulluk başta olmak üzere bütün yönetimine teşekkür ediyoruz. Karatay Termal 1922 Konyaspor yönetimi olarak Sayın Hilmi Kulluk Başkanımızı ve yönetimini mahcup etmemek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. “ şeklinde konuştu.
Kulubümüzün hedefleri ve geleceği hakkında görüşlerinede yer veren Başkanımız Sayın Mustafa Çalıcı:” Karatay Termal 1922 Konyaspor yönetimi olarak “Öncelikli görevimiz İttifak Holding Konyaspor’umuza oyuncu vermek olacaktır.Bununla birlikte sportif başarıyı yakalama adına da iyi saha sonuçları almak istiyoruz.Zor bir görev üstlendiğimizin bilincindeyiz.Yönetimimizde futbolu ve futbolcu psikolojisini bilen deneyimli arkadaşlarımız var.Yönetimimizle beraber iyi işler çıkartmak için buradayız.” dedi.
Misli.com 2.Lig'in 10.haftasında deplasmanda Kardemir Karabükspor ve 11.hafta sahamızda oynayacağımız Turgutluspor karşılaşmalarıyla ilgili düşüncelerini açıklayan Başkanımız Sayın Mustafa Çalıcı “ Bu iki karşılaşmadan da galibiyetler bekliyoruz bunun için hem teknik ekibimize hemde futbolcu arkadaşlarımıza güveniyoruz.” şeklinde konuştu.
12.11.2020

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
28. Hafta Maçı

SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
0   2
1922 KONYASPOR
29. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
FATSA BELEDİYESPOR
30. Hafta Maçı

BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
 
1922 KONYASPOR