Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

 Kulüp Başkanımız Sn.Zahir Renklibay Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması sonrasında değerlendirmeler de bulundu. Kulüp Başkanımız Sn.Zahir Renklibay Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması sonrasında değerlendirmeler de bulundu.

Karatay Termal 1922 Konyaspor Kulüp Başkanımız Sn.Zahir Renklibay, deplasmanda oynadığımız ve 2-0 galip geldiğimiz Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması sonrasında değerlendirmeler de bulundu.

"Göreve geldiğimiz günden bu yana, gerek Konyaspor’a oyuncu yetiştirebilmek gerekse takımımızın içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarabilmek adına yoğun bir mesai harcadık.

Yönetimimiz öncelikli olarak mali yükü azaltan iç ve dış transferde eksik olan bölgelere oyuncu transferleri yaparak takım iskeletini bozmadan faaliyetlerine başlamıştır. Altyapıya da önem vererek bugüne kadar altyapıdan 10 tane futbolcu  kazandırdığımızı, kulübümüzün oyuncu yetiştirme adına azami gayret gösterdiğini ve bu noktada başarılı bir şekilde hedeflerimize doğru büyük yol katettiğimizi belirtmek isterim. Ayrıca; Bu gayreti hem teknik heyetimizden hem de futbolcu grubundan gerek ahlaki gerekse teknik ve taktik anlamında takımımıza katkı sağlamalarından dolayı gayet mutlu olduğumu da buradan dile getirmek isterim.

Kulüp olarak öncelikli amacımız; Konyaspor Kulübüne oyuncu yetiştirmek ve bunun devamını sağlamaktır. Bu sezonda bizimle beraber takımımızda yer alan genç oyuncuları yetiştirerek Konyaspor bünyesine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu yönde de gerekli çalışmaları yapmış bulunmaktayız. İlerleyen haftalarda asıl hedefimize maç-maç giderek play-off içinde olacağımızdan ve bunun üstesinden geleceğimize de inanıyorum. Konya spor camiasının desteklerini de bekliyorum" şeklinde konuştu.
31.10.2020

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR
1   0
1922 KONYASPOR
2. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
1   3
MERKÜR JET ERBAASPOR
3. Hafta Maçı

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1   0
1922 KONYASPOR