Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.

1922 Konyaspor’umuzda gerçekleştirilen Genel Kurul sonunda göreve gelen Zahir Renklibay Başkan'lığındaki Yönetim Kurulumuz; teknik kadromuz ve futbolcularımız ile Antalya'da biraraya geldi.

Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Antalya Belek'te IC Hotels Santai Family Resort'da Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile tanışma ve moral ziyaretinde bir araya geldi.
Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay futbolcularımıza hitaben yaptığı konuşmada, ligde hak etmedikleri bir konumda olduklarını ve kısa sürede üst sıralara doğru tırmanışın başlayacağına inandığını, bu kadronun çok daha iyi yerleri hak ettiğini ve takviye edilen oyuncularla tırmanışa geçileceğini ifade etti.

II.Başkan'ımız Bahri Bıçakcı ise yeni dönemin hayırlı olmasını dilerken, birlikte çok güzel işlere imza atacaklarını ve 1922 Konyaspor’umuzu hem saha sonuçları olarak, hem de kulüp yapısıyla çok ileri noktalara taşıyacaklarını ifade etti.

Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz daha sonra kamp hazırlıklarını sürdüren futbolcularımızın yaptığı hazırlık maçını takip etti.

Hazırlık maçını izledikten sonra  takımımız hakkında bilgi alan Yönetim Kurulumuz daha sonra Teknik Direktörümüz Salih Eken ve ekibi ile sohbet etti.


28.12.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.
       
 
 
28. Hafta Maçı

SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
0   2
1922 KONYASPOR
29. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
FATSA BELEDİYESPOR
30. Hafta Maçı

BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
 
1922 KONYASPOR