Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Burak Saban ile sözleşme imzaladıkBurak Saban ile sözleşme imzaladık

1922 Konyaspor’umuzda iç transferde Burak Saban ile Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek ve Yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı tören ile 1 +1 yıllık sözleşme imzaladık.

KonyaStore Premium şubesinde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp başkanımız Ramazan Özbek'in yanı sıra Basın sözcümüz İlker Kırnaz ve basın mensupları katıldı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek: “İç transferde sözleşmesi biten ve devam etme kararı aldığımız Burak Saban kardeşimle yeni bir mukavele imza atıyoruz. Her iki taraf içinde inşallah hayırlı uğurlu olur. İyi bir sezon geçirmeyi ümit ediyoruz. Burak imza töreninden ardından Bolu’da devam eden hazırlık kampımıza katılacak. Transfer çalışmalarımız devam ediyor inşallah. Biraz inceleyip sık dokuyoruz, en iyi şeyleri yapmaya gayret gösteriyoruz. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda kadromuzu yapılandırmaya devam edeceğiz. Burak’ı tekrar aramızda gördüğümüz için mutluyuz, kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi

Burak Saban ise ; “Öncelikle tabii ki burayı kendi yuvam olarak görüyorum. Üçüncü sonum olacak burada. Konya’lı bir futbolcu olarak bu formayı giymek bana gurur veriyor. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz. Arkadaşlarımla birlikte hedefe doğru adım adım ilerleyeceğiz. Başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek ve Burak Saban resmi sözleşmeyi imzaladılar.


16.07.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Burak Saban ile sözleşme imzaladık
Burak Saban ile sözleşme imzaladık
Burak Saban ile sözleşme imzaladık
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA