Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Ahmet Önay ile sözleşme imzaladıkAhmet Önay ile sözleşme imzaladık

1922 Konyaspor’umuzun tecrübeli isimlerinden takım kaptanımız Ahmet Önay ile Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek ve Yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı tören ile 1 yıllık sözleşme imzaladık.

KonyaStore İstasyon şubesinde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp başkanımız Ramazan Özbek'in yanı sıra Başkan Yardımcımız Osman Öztürk, 2. Başkan Mustafa Çalıcı, Asbaşkan Rıfat Çenesiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Camgöz ile Hidayet Özel, futbolcumuz Ahmet Önay ve basın mensupları katıldı.


Burada açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek: “Bu gün hepimiz sevinçliyiz. İç transferde kaptanımız Ahmet Önay ile sözleşme yeniliyoruz. Kendisi takımımıza mal olmuş, alt yapı takımlarımızda yetişmiş ve bizimle özdeşleşmiş bir isim. Hep birlikte başarılı olmayı temenni ediyorum. Hedeflerimiz doğrultusunda Ahmet Önay, bizim için olmazsa olmazdı. Yıllardır bu takımda oynuyor ve gururla Konya’mızın formasını taşıyor. Biz kendisiyle anlaştığımız için mutluyuz. İnşallah daha iyi şekilde takımızı temsil eder ve sezonu iyi yerlerde tamamlarız” dedi.

Takım kaptanım Ahmet Önay’da;  “Öncelikle yuvada kaldığım için çok mutluyum. Zaten başkanımız ve yönetici ağabeylerimiz bana gereken ilgiyi çok fazlasıyla gösterdiler. Onun ayrıcalıklı mutluluğunu yaşıyorum. Yıllardır bu takıma hizmet etmekten hep mutluluk duydum. Bundan sonra da bu takıma hizmet etmekten hep mutlu olacağımı söylemek istiyorum. Ve inşallah bu sene başarılı bir sezon geçirip bu takımı hak ettiği yerleri yükseltmeyi istiyoruz. İnşallah benim için ve bütün camiamız için bu sene hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Ramazan Özbek ve takım kaptanımız Ahmet Önay resmi sözleşmeyi imzaladılar.

İmza törenine bulunan Konyaspor’un başarılı futbolcusu Ömer Ali Şahiner de Ahmet Önay’a başarılar diledi.


01.07.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
       
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
Ahmet Önay ile sözleşme imzaladık
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA