Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Birlikte mücadele ettik ve kazandık.Birlikte mücadele ettik ve kazandık.

Sezonu birçok zorlukla mücadele ederek ancak sorunsuz tamamlamanın kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcımız Recep Çınar: “Futbol çok enteresan bir oyun ve özellikle son haftalarda bize stresi fazlasıyla yaşattı. Çeşitli zorluklarla mücadele ettik sezon içinde. İnanılmaz şeyler yaşadık. Ama sonunda mutlu bir sona ulaştık. Emeği geçen herkesi kutluyorum “ dedi.

Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk tarafından kendilerine bir görev verildiğini kaydeden başkan yardımcımız Recep Çınar: “ Biz sezon içinde bazı sıkıntıların yaşandığı bir süreçte göreve geldik. Konyaspor kulüp başkanı sayın Hilmi Kulluk bize bu görevi verdi. Çeşitli sıkıntılar yaşamamıza ve her türlü zorluğa karşı mücadele etmemize rağmen görevi layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum.  Bize emanet edilen çocukları hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Sağ olsun onlarda bizim bu desteğimizi gördükten sonra gereken mücadeleyi gösterdiler. Sahada çok iyi bir performans sergilediler. İyi futbol oynayıp aldıkları sonuçlarla ligde kalmayı başardılar. Bizim için önemli olan ligdeki varlığımızı sürdürebilmekti. Bunu başardık. Hepimiz çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulunda beraber görev yaptıkları mesai arkadaşları başta olmak üzere herkese teşekkür eden başkan yardımcımız Recep Çınar: “ Teknik heyetimize, futbolcularımıza, yardımcı personelimize, kulüp çalışanlarımıza ve tribünde zaman zaman bizi desteklemeye gelen taraftarlarımıza, basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte mücadele ettik ve kazandık. Artık yeni sezon ile ilgili nasıl bir yapılanma olacağını birlikte göreceğiz” ifadelerini kullandı


08.05.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA