Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Kadir Kaan Özdemir: “Son maçımızı kazanarak gücümüzü göstereceğiz”Kadir Kaan Özdemir: “Son maçımızı kazanarak gücümüzü göstereceğiz”

“Son maçı kazanarak takımımızı ligde bırakmak için ellerinden gelenin daha fazlasını yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz” diyen milli futbolcumuz Kadir Kaan Özdemir: “Biz sezon başından beri en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Ama gerek takım olarak, gerekse teknik heyet olarak bazı şanssızlıklar yaşadık. Bazı değişiklikler oldu takım içerisinde. Biz de istediğimiz sonuçları alamadık. Ne yazık ki kaderimizi takım olarak son haftalara bıraktık. Son maçta artık kazanmak zorundayız. Çünkü bu takımı ligde bırakmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Takım arkadaşlarıma güveniyorum, burada bir pilot takım olarak herkese örnek olmak zorundayız. Çok genç bir takımız. Takım içinde gelecek vadeden çok iyi arkadaşlarım var. Bu yüzden son maçımızı kazanarak gücümüzü göstereceğiz” dedi.

'Elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız' diyen Kadir Kaan Özdemir : “Bugüne kadar çok fazla seyirci desteğimiz olmadı. Biz içerde, dışarda hep deplasman gibi oynadık. Çünkü tribün desteğimiz olmadı hiç. Konyaspor maçına giden taraftarların bir kısmı bile bu maça gelse bizim için çok büyük bir olay olacak. Bizi desteklesinler birlikte sevinelim. Bu takımı biz ligde bırakacağız inşallah” şeklinde konuştu.


03.05.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA