Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Oyuncularımızın seyirci desteğiyle çok daha iyi şeyler yapacaklarına inanıyorumOyuncularımızın seyirci desteğiyle çok daha iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum

Göreve geldikleri günden bu yana takımın bulunduğu noktadan buraya gelmelerinin büyük bir başarı olduğunu ve bunu övgü anlamında söylemediğini kaydeden teknik direktörümüz Abdurahman Baysangur: “Bunun savaşını, uğraşını yönetimimizle, oyuncularımızla beraber ciddi anlamda verdik. Çünkü özellikle son haftalara baktığımız zaman çok sürpriz sonuçlar karşımıza çıktı. Ligde kalma yarışının son haftaya kalmasının belki en büyük etkeni de bu sürpriz sonuçlar. Ama bizim inandığımız bir tek şey vardı maçlarımızı kazandığımı zaman ya da en azından bize yetecek puanları aldığımız zaman ligde kalacağımızı biliyorduk. Son iki haftaya da böyle girdik. Bu iki zorlu maçın ilkini Tokat deplasmanında oynadık ve alnımızın akıyla sahadan çıktık. Orada alınan galibiyetten dolayı oyuncularımı gerçekten bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Şimdi rakibimiz Menemen Belediyespor. Geçen hafta şampiyonluğu garantiledi. Öncelikle onları tebrik ediyoruz tabi ama nihayetinde resmi bir maç oynayacağız. Onlarda şampiyon olarak buraya gelecekler ve sahaya onlarda kazanmak için çıkacaklar. Bizim puana ihtiyacımız var, galibiyete ihtiyacımız var. Sahada alacağımız üç puanla ligde kalacağımızı biliyoruz. Maçın zorluğunun ve öneminin bilincindeyiz. Ona göre hazırlanıyoruz” dedi.

Son 90 dakikayı kazanabilecek motivasyona ve güce sahip olduklarını kaydeden teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangurı: “ Yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz. İnanılmaz destek verdiler ve her zaman yanımızda oldular. Son maçı birlikte kazanacağız. Oyuncularımız da bu potansiyel var. Ancak maalesef yıllardır Anadolu Selçukspor’un kaderi kendi sahasında boş tribünlere oynamak oldu. Ama artık bu son maçımız, taraftarlarımızın, bizi sevenlerin, Konyaspor taraftarlarının desteğine ihtiyacımız var. Bu maçta tribünleri doldurmalarını bekliyoruz. Oyuncularımızın seyirci desteğiyle çok daha iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum. Bunu deplasmanda Tokatspor karşısında gösterdiler. Dolu tribünler önünde daha iyi futbol oynayabiliyoruz. Artık iç sahada da bunu yaşamayı hak ettiler. Bu maçta herkesi yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


02.05.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA