Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Artık sadece bir 90 dakikamız kaldı. Onu da içeride oynayacağız.Artık sadece bir 90 dakikamız kaldı. Onu da içeride oynayacağız.

Tokatspor ile deplasmanda oynadığımız ve 2-0 galip tamamladığımız 33. Hafta müsabakasının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur : “Artık sadece bir 90 dakikamız kaldı. Onu da içeride oynayacağız. Tüm Konya'yı, taraftarlarımızı, sevenlerimizi bu maça davet ediyoruz.  Bizi bu maçta olsun desteklesinler. Takımımız Allah'ın izniyle ligde kalacak” dedi. 


Teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur : “Öncelikle böyle zorlu bir deplasmanda galibiyet alan oyuncularımızı ve buna zemin hazırlayan başkanımız ile yönetim kurulumuzu tebrik ediyorum. Çok zor bir maç oldu. Bunun farkındayız. Kaybeden takımın küme düşebileceği, berabere kalınırsa diğer maç sonuçlarına göre yine küme düşürebilecek bir maç oynadık. Stresi çok yüksek atmosferde oynadık ama iyi hazırlanmıştık. Oyuncularımızla birlikte ligde kalmak için zaten 4-5 haftadır inanılmaz bir çaba içerisindeydik. Bu maçta bunu gerçekleştirdik kesinlikle. Belki çok iyi oynadığımızı söyleyemiyorum. Ama oyuncularımın isteği, üstün gayreti, mücadelesi, sahada her şeylerini ortaya koymaları, maçı kazanmamıza yetti.  Artık sadece bir 90 dakikamız kaldı. Onu da içeride oynayacağız. Tüm Konya'yı, taraftarlarımızı, sevenlerimizi bu maça davet ediyoruz.  Bizi bu maçta olsun desteklesinler. Takımımız Allah'ın izniyle ligde kalacak. Biz buna inanıyoruz, yöneticilerimiz inanıyor, futbolcularımız inanıyor. Biz bunu gerçekleştirebilecek güçteyiz. Son maçın ardından ligde kalma başarısını göstereceğiz. Kulüp olarak biz bunu hak ediyoruz.  İnşallah bu takımı hep birlikte ligde bırakacağız” ifadelerini kullandı.


28.04.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Artık sadece bir 90 dakikamız kaldı. Onu da içeride oynayacağız.
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA