Konya Reklam Ajans Konya Web Tasarm Reklam Ajans konya
 

Bu takımı ligde tutabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğizBu takımı ligde tutabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz

Tarsus İdman Yurdu karşısında aldığımız galibiyetin moral olduğunu ve ligde kalabilmek adına büyük önem taşıdığını kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “Biz bu takımı ligde tutabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Ve İnşallah bu takımı ligde bırakacağız” dedi.

3-0 galibiyetimiz ile tamamlanan Tarsus İdman Yurdu karşılaşmasını değerlendiren Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “Tarsus İdman Yurdu karşısına mutlak üç puan için çıkmıştık. Bizim için çok hayati önem taşıyan bir maçtı. Oyuncularımızda üzerlerine düşen vazifeyi yaptılar. Bu maçın ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde oynadılar. Hakkımız olan üç puanı üç golle aldık. Bu üç puanı ben yine taraftarlarımıza armağan etmek istiyorum. İçerde maç kazanamama fobimizi de bu şekilde atlatmış olduk. Ligin boyu gittikçe artık kısalıyor. Biz bu takımı ligde tutabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah bu takımı ligde bırakacağız. Bize yakışan da budur. Konyamıza yakışan da budur. Biz her zaman taraftarlarımızı arkamızda görmek istiyoruz. Artık önümüzde bir Karagümrük maçı var, o maça da yine puan veya puanlar için çıkacağız. Zorlu deplasmandan en az bir puanla döneriz diye ümit ediyorum. Bu puan da bizi ligde bırakacaktır. İç sahada alacağımız galibiyetler ve iki deplasmandan alacağımız birer puanların matematiksel olarak bizi ligde bırakacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.


08.04.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Bu takımı ligde tutabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2. Hafta Maçı

ESKİŞEHİRSPOR
-   -
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
-   -
KARŞIYAKA